Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Masz pytania? Tel: (22) 320 54 40 lub E-mail: info[małpa]gsdeuroplus.pl

Szukaj

Akademia przyszłości

POZIOM RPO+FLAGA RP+MAZOWSZE+EFS
 
GSD Europlus wraz z Miastem i Gminą Radzymin, jako Partner w Projekcie, uzyskała dofinansowanie na realizację projektu „Akademia Przyszłości - wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów poprzez dodatkowe zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe w szkołach podstawowych w Gminie Radzymin”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, realizowany w ramach Działania 10.1. Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży, Poddziałanie 10.1.1. Edukacja ogólna (w tym w szkołach zawodowych).
Partnerem Projektu jest Grupa Szkoleniowo Doradcza „Europlus” Sp. z o.o.
Celem projektu jest podniesienie kompetencjii kluczowych i cyfrowych oraz umiejętności i postaw przydatnych w przyszłości na rynku pracy przez 1080 uczniów z 7 szkół: Szkoły Podstawowej w Starych Załubicach, Szkoły Podstawowej nr 1 w Radzyminie, Szkoły Podstawowej nr 2 w Radzyminie, Szkoły Podstawowej nr 1 w Słupnie, Szkoły Podstawowej nr 2 w Słupnie, Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Ciemnem, Szkoły Podstawowej w Nadmie.
W ramach projektu zrealizujemy dodatkowe zajęcia (m.in. matematyczno-przyrodnicze, informatyczne, zajęcia językowe oraz zajęcia teatralne). Doposażymy również pracownie przedmiotowe w szkołach (m.in. laptopy, tablety, roboty, podręczniki, materiały dydaktyczne). W ramach projektu planowane są także szkolenia dla nauczycieli.
 
Realizowane zajęcia mają na celu kształtowanie i rozwijanie właściwych postaw uczniów w zakresie kreatywności, innowacyjności, pracy zespołowej, rozwiazywania problemów oraz krytycznego myślenia.

Wartość projektu: 1 996 167,67 zł
Wysokość dofinansowania: 1 879 671,67 zł
Termin realizacji projektu: 01.01.2019 - 31.12.2020

« Wstecz