Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Szukaj

Informacje o projekcie- Przedszkole w IzabelinieSzanowni Państwo,
 
z przyjemnością informujemy, że wraz z Gminą Izabelin, jako Partner w Projekcie, uzyskaliśmy dofinansowanie na realizację projektu Różne możliwości – jeden cel = edukacja przedszkolna w Izabelinie bez barier – dostosowanie przedszkoli w Gminie Izabelin”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, realizowany w ramach Działania 10.1. Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży, Poddziałanie 10.1.4. Edukacja przedszkolna.
Celem projektu jest wyrównanie szans edukacyjnych i rozwojowych 123 dzieci (65DZ/58CH), w tym 4 dzieci z niepełnosprawnościami (4CH) z Gminnego Przedszkola im. ks. A. Fedorowicza w Izabelinie.
 
W ramach projektu realizowane będą:

  • dodatkowe zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne dzieci w zakresie stwierdzonych deficytów
  • kursy i szkolenia nauczycieli
 
Realizowane zajęcia mają na celu wyrównanie szans edukacyjnych dzieci w zakresie stwierdzonych deficytów oraz doskonalenie umiejętności, kompetencji nauczycieli do pracy z dziećmi w tym z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
 
W ramach Projektu zostanie dostosowane przedszkole do potrzeb dzieci z niepełnosprawnością, przeprowadzona zostanie adaptacja pomieszczeń na salę Doświadczania Świata/salę do SI oraz zakupione zostaną pomoce do zajęć z dziećmi ze stwierdzonymi deficytami rozwojowymi.
 

Wartość projektu: 428.984,13 zł
Wysokość dofinansowania: 343.144,13 zł
Termin realizacji projektu: 01.06.2020-31.08.2021

« Wstecz