Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Masz pytania? Tel: (22) 320 54 40 lub E-mail: info[małpa]gsdeuroplus.pl

Szukaj

Ku nowoczesnej szkole

POZIOM RPO+FLAGA RP+MAZOWSZE+EFS
GSD Europlus wraz z Gminą Izabelin, jako Partner w Projekcie uzyskała dofinansowanie na realizację projektu „Ku nowoczesnej szkole! Wsparcie uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej w Izabelinie”Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, realizowany w ramach Działania 10.1. Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży, Poddziałanie 10.1.1. Edukacja ogólna (w tym w szkołach zawodowych).
Partnerem Projektu jest Grupa Szkoleniowo Doradcza „Europlus” Sp. z o.o.
Celem projektu jest podniesienie kompetencjii kluczowych i cyfrowych oraz umiejętności i postaw przydatnych w przyszłości na rynku pracy przez 228 uczniów ze Szkoły Podstawowej im. płka Stanisława Królickiego w Izabelinie.
W ramach projektu zrealizujemy dodatkowe zajęcia (matematyczne, przyrodnicze, informatyczne, robotyka, chemiczne, fizyczne, kółko szachowe). Doposażymy również pracownie przedmiotowe w szkołach (m.in. laptopy, tablice interaktywne, drukarka 3d, podręczniki, materiały dydaktyczne). W ramach projektu planowane są także szkolenia dla nauczycieli i pikniki edukacyjne.
Realizowane zajęcia mają na celu kształtowanie i rozwijanie właściwych postaw uczniów w zakresie kreatywności, innowacyjności, pracy zespołowej, rozwiazywania problemów oraz krytycznego myślenia.

Wartość projektu: 863 372,74 zł
Wysokość dofinansowania: 819 648,74 zł
Termin realizacji projektu: 01.01.2019 - 31.12.2020

« Wstecz