Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Masz pytania? Tel: (22) 320 54 40 lub E-mail: info[małpa]gsdeuroplus.pl

Szukaj

Naukowy zawrót głowy

Grupa Szkoleniowo Doradcza Europlus Sp. z o.o. wraz z Gminą Ożarów Mazowiecki uzyskała dofinansowanie na realizację projektu „Naukowy zawrót głowy w gminie Ożarów Mazowiecki”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, realizowany w ramach Działania 10.1. Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży, Poddziałanie 10.1.1. Edukacja ogólna.
 
Wsparcie w ramach Projektu otrzyma:
- Szkoły Podstawowej w Duchnicach,
- Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ożarowie Mazowieckim,
- Szkoły Podstawowej nr 2 im. Obrońców Warszawy w Ożarowie Mazowieckim,
- Szkoły Podstawowej im. Szarych Szeregów w Płochocinie.
 
Celem projektu jest podniesienie kwalifikacji kluczowych i cyfrowych uczniów oraz umiejętności i  postaw ułatwiających funkcjonowanie w przyszłości na rynku pracy.
 
W ramach projektu zrealizujemy dodatkowe zajęcia. Doposażymy również pracownie przedmiotowe w szkołach (m.in. laptopy, tablice interaktywne). W ramach projektu planowane są także szkolenia dla nauczycieli.
 
Realizowane zajęcia mają na celu kształtowanie i rozwijanie właściwych postaw uczniów w zakresie kreatywności, innowacyjności oraz pracy zespołowej. Nauczyciele będą mieć możliwość nabycia kompetencji i doskonalenia swoich umiejętności w korzystaniu z najnowszych narzędzi wspierających edukację oraz budowanie i rozwijanie u uczniów kompetencji kluczowych i właściwych postaw.

Wartość projektu:  1 879 871,89 zł
Wysokość dofinansowania: 1 777 871,89 zł
Termin realizacji projektu: 01.09.2019 - 30.06.2021


« Wstecz