Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Masz pytania? Tel: (22) 320 54 40 lub E-mail: info[małpa]gsdeuroplus.pl

Szukaj

Pasja do nauki

logotypy mazowsze
GSD Europlus wraz z Miastem i Gminą Sanniki, jako Partner w Projekcie, uzyskała dofinansowanie na realizację projektu „Z pasją do nauki – kompleksowy program rozwojowy dla placówek oświatowych w Sannikach”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, realizowany w ramach Działania 10.1. Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży, Poddziałanie 10.1.1. Edukacja ogólna (w tym w szkołach zawodowych).
Celem projektu jest podniesienie kompetencjii kluczowych i cyfrowych oraz umiejętności i postaw przydatnych w przyszłości na rynku pracy przez 230 uczniów Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina oraz 20 uczniów Gimnazjum im. Książąt Mazowieckich w Sannikach.
W ramach projektu realizowane będą:

  • dodatkowe zajęcia matematyczno-przyrodnicze, informatyczne, zajęcia z j. angielskiego i niemieckiego oraz zajęcia teatralne,
  • wyjazdy edukacyjne do Centrum Nauki Kopernik, Ogrodu Botanicznego, Laboratorium Junior Odkrywca, Goethe Institut, Teatru Roma, Teatru Syrena oraz Muzeum Techniki w Warszawie.
 
Realizowane zajęcia mają na celu kształtowanie i rozwijanie właściwych postaw uczniów w zakresie kreatywności, innowacyjności, pracy zespołowej, rozwiazywania problemów oraz krytycznego myślenia.
 
W ramach Projektu doposażone zostaną pracownie przedmiotowe (informatyczne oraz matematyczno-przyrodnicze), zakupione zostaną także pomoce dydaktyczne do nauczania przedmiotów przyrodniczych i matematyki (materiały edukacyjne oraz multimedialne).
 

Wartość projektu: 797 319,70 zł
Wysokość dofinansowania: 637 855,76 zł
Termin realizacji projektu: 01.01.2019 - 31.12.2020

« Wstecz