Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Masz pytania? Tel: (22) 320 54 40 lub E-mail: info[małpa]gsdeuroplus.pl

Szukaj

Pociąg do wiedzy

POZIOM RPO+FLAGA RP+MAZOWSZE+EFS
 
GSD Europlus wraz z Gminą Lesznowola, jako Partner w Projekcie, uzyskała dofinansowanie na realizację projektu „Pociąg do wiedzy - zajęcia edukacyjne dla młodszych uczniów z Gminy Lesznowola”Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, realizowany w ramach Działania 10.1. Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży, Poddziałanie 10.1.1. Edukacja ogólna (w tym w szkołach zawodowych).
Partnerem Projektu jest Grupa Szkoleniowo Doradcza „Europlus” Sp. z o.o.
Celem projektu jest podniesienie kompetencjii kluczowych i cyfrowych oraz umiejętności i postaw przydatnych w przyszłości na rynku pracy przez 430 uczniów z 5 szkół: Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Lesznowoli, Szkoły Podstawowej w Łazach, Szkoły Podstawowej w Nowej Iwicznej, Szkoły Podstawowej w Mrokowie, Szkoły Podstawowej w Mysiadle.
W ramach projektu zrealizujemy dodatkowe zajęcia (matematyczno-przyrodnicze, informatyczne, zajęcia językowe z angielskiego oraz zajęcia teatralne). Zabierzemy dzieci na wyjazdy edukacyjne - wizyty w Centrum Nauki Kopernik, Ogrodzie Botanicznym, Teatrze Roma i Teatrze Syrena; pikniki edukacyjne, podczas których zostanie zorganizowany rodzinny konkurs matematyczny oraz pokazy Mobilnego Planetarium. Doposażymy również pracownie przedmiotowe w szkołach (m.in. drukarki 3d, materiały dydaktyczne). W ramach projektu planowane są także szkolenia dla nauczycieli.
 
Realizowane zajęcia mają na celu kształtowanie i rozwijanie właściwych postaw uczniów w zakresie kreatywności, innowacyjności, pracy zespołowej, rozwiazywania problemów oraz krytycznego myślenia.

Wartość projektu: 1 289 960,25 zł
Wysokość dofinansowania: 1 218 536,25 zł
Termin realizacji projektu: 01.01.2019 - 31.12.2020

« Wstecz