Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Masz pytania? Tel: (22) 320 54 40 lub E-mail: info[małpa]gsdeuroplus.pl

Szukaj

Różne możliwości- jeden cel

Szanowni Państwo,
z przyjemnością informujemy, że wraz z Gminą Izabelin, jako Partner w Projekcie, uzyskaliśmy dofinansowanie na realizację projektu Różne możliwości – jeden cel = edukacja przedszkolna w Laskach bez barier – dostosowanie przedszkoli w Gminie Izabelin”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, realizowany w ramach Działania 10.1. Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży, Poddziałanie 10.1.4. Edukacja przedszkolna. Celem projektu jest wyrównanie szans edukacyjnych i rozwojowych 82 dzieci (40DZ/42CH), w tym 3 dzieci z niepełnosprawnościami (3CH) z Gminnego Przedszkola „Akademia Pod Dębowym Liściem” w Laskach. 
W ramach projektu realizowane będą:

  • dodatkowe zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne dzieci w zakresie stwierdzonych deficytów
  • kursy i szkolenia nauczycieli
Realizowane zajęcia mają na celu wyrównanie szans edukacyjnych dzieci w zakresie stwierdzonych deficytów oraz doskonalenie umiejętności, kompetencji nauczycieli do pracy z dziećmi w tym z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
 
W ramach Projektu zostanie dostosowane przedszkole do potrzeb dzieci z niepełnosprawnością, poprzez doposażenie sali do SI (m.in. panele sensoryczne, kolumna świetlna, zestawy do ćwiczeń) oraz zakup pomocy do zajęć z dziećmi ze stwierdzonymi deficytami rozwojowymi.
Wartość projektu: 369.015,00 zł
Wysokość dofinansowania: 295 015,00 zł
Termin realizacji projektu: 01.01.2020-30.06.2021

« Wstecz