Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Masz pytania? Tel: (22) 320 54 40 lub E-mail: info[małpa]gsdeuroplus.pl

Szukaj

Młodzi Ślązacy

Grupa Szkoleniowo Doradcza Europlus w partnerstwie z Zbigniew Maruszewski sp. z o.o. uzyskała dofinansowanie na realizację projektu „Młodzi Ślązacy na ścieżce rozwoju zawodowego - szersze kwalifikacje gwarancją zatrudnienia!”.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, realizowany w ramach Osi priorytetowej I. Osoby młode na rynku pracy, Działania 1.2. Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, Poddziałania 1.2.1. Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem projektu jest zwiększenie możliwości zatrudnienia 60 niekształcących się, niepracujących osób z woj. śląskiego w wieku 15-29 lat (tzw. młodzież NEET). Kompleksowe wsparcie uczestników projektu będzie obejmowało:
  •  opracowanie zindywidualizowanych programów działania,
  •  pomoc w zakresie określenia i realizacji ścieżki zawodowej (indywidualne pośrednictwo pracy),
  •  wsparcie szkoleniowe (szkolenia z zakresu obsługi wózków widłowych, pomiaru elektrycznego, opiekuna osób starszych i dzieci oraz szkolenia z zakresu umiejętności miękkich),
  •  realizację staży zawodowych.

Wsparcie udzielane w ramach projektu będzie dostosowane do indywidualnych potrzeb uczestników, wynikających z ich aktualnego stanu wiedzy, doświadczenia, zdolności i przeciwskazań do wykonywania danego zawodu. Przygotowane usługi zwiększą szanse uczestników na zatrudnienie na regionalnym rynku pracy.

Wartość projektu: 881 119,62 zł
Wysokość dofinansowania: 837 063,62 zł
Termin realizacji projektu: 01.10.2017 - 30.11.2018

Formularz rekrutacyjny_Młodzi Ślązacy
Regulamin rekrutacji i projektu_Młodzi Ślązacy

 
 

 

« Wstecz