Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Masz pytania? Tel: (22) 320 54 40 lub E-mail: info[małpa]gsdeuroplus.pl

Szukaj

Szkoła bez granic

Z przyjemnością informujemy, że uzyskaliśmy dofinansowanie na realizację projektu „Szkoła bez granic! Wsparcie uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Specjalnych w Pęcherach”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, realizowany w ramach Działania 10.1. Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży, Poddziałanie 10.1.1. Edukacja ogólna.
 
Partnerami Projektu są:

  • Grupa Szkoleniowo Doradcza Europlus Sp. z o.o.
  • Powiat Piaseczyński
Wsparcie w ramach Projektu otrzyma Zespoł Szkół Specjalnych w Pęcherach. Celem projektu jest podniesienie kwalifikacji kluczowych i cyfrowych naszych uczniów oraz umiejętności i  postaw ułatwiających funkcjonowanie w przyszłości na rynku pracy.
 
W ramach projektu zrealizujemy dodatkowe zajęcia (zajęcia informatyczne- robotyka, matematyczne, przyrodnicze, warsztaty multimedialne, kółko artystyczne, zajęcia logopedyczne oraz integracja sensoryczna). Doposażymy również pracownie przedmiotowe w szkołach (m.in. laptopy, drukarki, materiały dydaktyczne). W ramach projektu planowane są także szkolenia dla nauczycieli.
 
Realizowane zajęcia mają na celu kształtowanie i rozwijanie właściwych postaw uczniów w zakresie kreatywności, innowacyjności oraz pracy zespołowej. Nauczyciele będą mieć możliwość nabycia kompetencji i doskonalenia swoich umiejętności w korzystaniu z najnowszych narzędzi wspierających edukację oraz budowanie i rozwijanie u uczniów kompetencji kluczowych i właściwych postaw.
 
Realizacja zajęć rozpocznie się we wrześniu 2019 r., zakończy w czerwcu 2021 r.

Wartość projektu: 376 165,00 zł
Wysokość dofinansowania: 356 341,00 zł
Termin realizacji projektu: 01.09.2019 - 30.06.2021

« Wstecz