Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Masz pytania? Tel: (22) 320 54 40 lub E-mail: info[małpa]gsdeuroplus.pl

Szukaj

Wsparcie dla szkół

Podstawowe zestawienie poziom z EFRR kolor 

Grupa Szkoleniowo Doradcza Europlus Sp. z o.o. wraz z Gminą Halinów uzyskała dofinansowanie na realizację projektu „Wsparcie w rozwoju edukacyjnym dzieci i młodzieży z Gminy Halinów”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, realizowany w ramach Działania 10.1. Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży, Poddziałanie 10.1.2. Edukacja ogólna w ramach ZIT.

Wsparcie w ramach Projektu otrzymają:
• Szkoła Podstawowa w Brzezinach,
• Szkoła Podstawowa w Cisiu,
• Szkoła Podstawowa w Halinowie,
• Szkoła Podstawowa w Okuniewie,
• Gimnazjum w Halinowie,
• Gimnazjum w Okuniewie.

Celem projektu jest podniesienie kompetencji kluczowych i cyfrowych oraz umiejętności i postaw przez 700 uczniów wymienionych wyżej szkół. W ramach projektu realizowane będą:
 dodatkowe zajęcia z j. angielskiego, matematyki, informatyki,
 kółka zainteresowań z przedsiębiorczości, zajęć teatralnych i przyrodniczych,
 wyjazdy edukacyjne do Centrum Nauki Kopernik wraz z warsztatami w Teatrze Robotycznym, Teatrze Wysokich Napięć i Planetarium oraz wyjazdy do Ogrodu Botanicznego i Teatru Roma,
 pikniki matematyczno-logiczne dla dzieci i rodziców z rodzinnym konkursem matematycznym oraz warsztatami i pokazami z robotyki.

W ramach Projektu w narzędzia do nauczania przedmiotów przyrodniczych i matematyki (materiały edukacyjne oraz multimedialne) zostaną doposażone pracownie przedmiotowe. Zakupiony zostanie także sprzęt do pracowni informatycznych.

Realizowane zajęcia mają na celu kształtowanie i rozwijanie właściwych postaw uczniów w zakresie kreatywności, innowacyjności, pracy zespołowej oraz postaw przedsiębiorczych. Pomogą także rozwinąć kompetencje niezbędne w przyszłości na rynku pracy.

Wartość projektu:  1 942 816,20 zł
Wysokość dofinansowania: 1 813 176,20 zł
Termin realizacji projektu: 01.09.2017 - 31.07.2019

« Wstecz