Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Masz pytania? Tel: (22) 320 54 40 lub E-mail: info[małpa]gsdeuroplus.pl

Szukaj

Współpraca

gsd-wspolpracaOferujemy Państwu wsparcie szkoleniowe, w tym organizację szkoleń, których tematyka jest indywidualnie dostosowywana do potrzeb klienta oraz wsparcie doradcze w zakresie przygotowania i realizacji wniosków finansowanych z funduszy europejskich. 

GSD Europlus realizuje również własne projekty, dotyczące m.in. aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych, kształcenia ustawicznego, projekty oświatowe (w tym dotyczące szkolnictwa zawodowego), przeciwdziałania wykluczeniu zawodowemu i społecznemu, rozwoju zawodowego, projekty szkoleniowe adresowane do określonych grup pracowników, projekty dotyczące rozwoju strategii przedsiębiorstw w danych obszarach. Nasze projekty są adresowane zarówno do osób indywidualnych jak i podmiotów prywatnych i publicznych.

Zapraszamy do współpracy w zakresie wspólnego aplikowania o fundusze szkoły, placówki oświatowe, firmy szkoleniowe, instytucje rynku pracy, organizacje pozarządowe, jednostki samorządowe oraz przedsiębiorstwa.  Zakres i forma współpracy jest każdorazowo ustalana indywidualnie z Partnerem w zależności od jego oczekiwań i potrzeb.


Formularz kontaktowy:

« Wstecz