Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Masz pytania? Tel: (22) 320 54 40 lub E-mail: info[małpa]gsdeuroplus.pl

Szukaj

Wymarzona szkoła

Szanowni Państwo,
 
z przyjemnością informujemy, że uzyskaliśmy dofinansowanie na realizację projektu „Wymarzona szkoła - Wsparcie uczniów i nauczycieli w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Piasecznie. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, realizowany w ramach Działania 10.1. Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży, Poddziałanie 10.1.1. Edukacja ogólna.
Liderem Projektu jest Grupa Szkoleniowo Doradcza „Europlus” Sp. z o.o.
Partnerem Projektu jest Powiat Piaseczyński.
Celem projektu jest podniesienie kompetencji kluczowych i cyfrowych oraz umiejętności i postaw przydatnych w przyszłości na rynku pracy przez 78 uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego z Piasecznie.
W ramach projektu zrealizujemy dodatkowe zajęcia (zajęcia matematyczne, informatyczne- robotyka, przyrodnicze, przedsiębiorczość, zajęcia z kreatywności, integracji sensorycznej, muzykoterapii oraz zajęcia na sali doświadczeń świata). Doposażymy również pracownie przedmiotowe w szkołach (m.in. laptopy, tablice interaktywne, materiały dydaktyczne). W ramach projektu planowane są także szkolenia dla nauczycieli.
Realizowane zajęcia mają na celu kształtowanie i rozwijanie właściwych postaw uczniów w zakresie kreatywności, innowacyjności, pracy zespołowej, rozwiazywania problemów oraz krytycznego myślenia.

Wartość projektu: 422 992,50 zł
Wysokość dofinansowania: 401 488,50 zł
Termin realizacji projektu: 01.09.2019 - 30.06.2021

« Wstecz